Informacja o wyniku postępowania ofertowego nr 1/2022

W związku z realizacją projektu „Zasłuchani w literaturze”, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w latach 2022-2025, Stowarzyszenie „Larix” informuje o wyniku postępowania ofertowego nr 1/2022 na wynajem studia nagrań wraz z lektorami i akustykami z koniecznością udostępnienia klucza zabezpieczającego pliki audio do formatu Czytaka.

W wyniku upublicznienia zapytania ofertowego na stronie internetowej Stowarzyszenia pod adresem

oraz wysłania do potencjalnego wykonawcy będącego jedynym dysponentem klucza zabezpieczającego pliki audio do formatu Czytaka, złożona została jedna oferta od oferenta:

Spółdzielnia NPN, ul. Romera 10 lok B5, 02-784 Warszawa.

Ponieważ w wyniku weryfikacji złożonych dokumentów, Zamawiający uznał ofertę za spełniającą wszystkie kryteria określone w zapytaniu ofertowym, niniejszym z powyższym wykonawcą zawrze stosowną umowę.